Chytré měření energií FLEA

Vodou, elektřinou, plynem a teplem často nevědomě plýtváme, měření je účinná cesta jak zabránit zbytečným výdajům

Chraňte svůj majetek

Havárie vody má většinou katastrofální následky. Škody na majetku bývají obrovské. Prasklá hadička k toaletě vám dokáže spolehlivě zařídit velké starosti. Do objektu se dostává nekontrolovatelně až 2 m3 vody za hodinu, to je 13 plných van nebo 200 kbelíků! Díky stálé kontrole průtoku vody je FLEXIM schopen rozpoznat havárii a uzavřít přívod vody. Tím systém ochrání váš majetek i nervy při likvidaci škod. Jakmile FLEXIM zamezení první havárii, investice se vám mnohonásobně vrátí.

Odhalte ztráty

Protékající záchod nebo kapající kohoutek představuje nepřetržitý odběr vody. Špatně nastavené topení znamená zbytečně vyrobené teplo, které musíte zaplatit. Tyto ztráty často objevíte až na základě vysoké faktury, v některých případech je neobjevíte vůbec. Systém FLEXIM díky nepřetržité kontrole měřidel tyto úniky odhalí a ihned vás na ně upozorní.

Měřte a šetřete

FLEXIM vám ukáže, kolik peněz utrácíte za energie. Každý den víte, kolik vás stojí osvětlení, zapnuté počítače nebo vytápění kanceláří. Na základě těchto měření můžete ihned přijmout úsporná opatření. FLEXIM vám okamžitě úspory spočítá. Již nikdy vás nepřekvapí vysoká faktura na konci roku.

Kontaktujte nás

Zdarma a zcela nezávazně vám poradíme a spočítáme úsporu, které dosáhnete. Je to jednoduché, zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Napište nám hned